“Сьогодні у Румунському дипломатичному інституті під головуванням першого заступника міністра культури С.В. Фоменко, за участю першого заступника голови Чернівецької облдержадміністрації М.В. Павлюка й делегації з нашої області розпочалося засідання Змішаної міжурядової Українсько-Румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншини” повідомив на своїй сторінці Viktorio Griga
Михайло Павлюк представляє Буковину у Бухаресті
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2018/12/pavluk-822x617.jpg)
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)