У Чернівцях брила льоду пошкодила автомобіль, а у міськраді відповіли – не мають відношення

У Чернівцях брила льоду впала з даху будинку на елітний позашляховик, пошкодивши дах і салон автівки.

Користувачка соціальної мережі Instagram Ірина Громова поділилася фото пошкодженого автомобіля та висловила обурення через неякісну роботу комунальних служб Чернівців.

“Сьогодні машина моєї мами постраждала від бездіяльності нашої місцевої влади! Льодяна брила “рванула” на скляний дах, розбивши його і одночасно знищивши салон. На секунду я уявила, що в цей момент там могли сидіти мої діти і моя мама. Кому писати? На кого подавати в суд?”, – йдеться у повідомленні Громової.

У коментарях до цього допису начальник департаменту житлово-комунального господарства Володимир Бешлей зазначив, що льодяна брила впала на автівку з будинку, “до якого міська рада не має жодного стосунку”.

“Ірино, дуже прикро, що така ситуація сталася. Мушу констатувати факт, що ця жахлива брила впала на ваше авто з будівлі, до якої міська влада не має відношення. Ми дуже старалися, щоб такого не було під будинками комунальної власності, тому для цього задіяли додаткові вишки з людьми, які щодня збивали з дахів брили льоду та бурульки”, – написав  чиновник.

Така відповідь обурила постраждалу чернівчанку, яка відзначила, що “в нашій країні та місті влада ні до чого не має відношення”.

 

Реклама

Залишити коментар