У Чернівцях прощалися із загиблим воїном Сергієм Проданюком

У Чернівцях сьогодні, 8 грудня, прощалися із загиблим військовим Сергієм Проданюком. У березні наступного року йому мало би виповнитися 50 років.

Смертельне поранення боєць отримав під час терористичного акту на передових позиціях ЗСУ, поблизу села Кримське Луганської області, наприкінці листопада.

За інформацією військкомату, Сергій Проданюк у жовтні 2017 року Кельменецьким районним військовим комісаріатом був направлений в навчальний центр Старичі Львівської області для проходження військової служби за контрактом.

Народився Сергій Григорович Проданюк у Кіровоградській області 1969 року. Виховувався в дитбудинку у Чернівцях. Навчався в Одеському медучилищі. Жив з бабусею, нині покійною, в с. Оселівка, Кельменецького району, згодом – у Чернівцях.

Пройшов бойові дії в Нагорному Карабаху. В 90-му році отримав контузію. У 2015 став до лав Української Добровольчої Армії, у складі інженерно-саперної служби. У 2017-му підписав контракт зі Збройними Силами України, 10 ГШБ.

Сергія Проданюка після бою вважали зниклим безвісти. А потім стало відомо, що він мертвий, а тіло – у бойовиків. Через декілкьа днів, у присутності представників ОБСЄ незаконні формування таки повернули тіло.

Фото – molbuk.ua.

Реклама

Залишити коментар