Майже 2,5 млн. доларів Канада виділить Україні на боротьбу з пропагандою під час виборів

Канада виділить до 24 мільйонів доларів на організацію моніторингу за українськими виборами, поліпшення управління в країні і досягнення гендерної рівності. Частина з цих коштів закладена для підтримки уряду України, громадянського суспільства і незалежних медіа в протидії дезінформації.  

Майже 2,5 млн доларів будуть спрямовані на підтримку боротьби з дезінформацією і пропагандою під час виборів в 2019 році. Про це повідомила прес-служба канадського Міністерства закордонних справ, передає “Кореспондент”.

“Канада виділить пакет допомоги для підтримки уряду України, громадянського суспільства і незалежних медіа в протидії російській дезінформації напередодні виборів 2019 року”, – йдеться в заяві канадського МЗС.

За даними відомства, фінансова допомога надається у відповідь на дезінформацію РФ, яка покликана вплинути на результати президентських і парламентських виборів в Україні в 2019 році.

“Частина цієї допомоги буде стосуватися неконтрольованих урядом районів і буде полягати в заохоченні їх до використання свого демократичного права голосу”, – пояснили в МЗС.

Фото – dt.ua.

Реклама

Залишити коментар