Нардеп Бурбак – лідер серед голів фракцій за показниками роботи в комітетах Ради

Керівник парламентської фракції “Народний Фронт” Максим Бурбак – лідер серед голів фракцій за показниками роботи в профільних комітетах Верховної Ради. Про це йдеться в повідомленні Комітету виборців України.

Лідери п’яти фракцій і груп Верховної Ради ігнорують засідання парламентських комітетів, членами яких вони є. За чотири роки роботи вони не відвідали й половини засідань відповідних комітетів. Юлія Тимошенко була присутня лише на 9% засідань Комітету, Вадим Новинський – 18%, Віктор Бондар – 19%, Ярослав Москаленко – 23%, Віталій Хомутиннік – 31%, Олег Ляшко – 35%, Олег Березюк – 71%, Артур Герасимов – 81%, Максим Бурбак – 94%.

Інформація із офіційних відповідей Комітетів ВР, отриманих КВУ.

Найвищі показники відвіданих засідань в голови НФ Максима Бурбака. Він був присутній на 79 із 84 засідань Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю.

«Керівники фракцій і груп здебільшого працюють у парламенті як медійні особи та організатори роботи своїх партій і фракцій. Тому для них може бути важливішим участь у прес-конференції чи виступ на телеканалі, аніж майже не помітна робота в засіданні парламентського комітету. Як результат – ми отримуємо низьку якість законодавчої роботи, що є хронічною проблемою цього скликання»– заявив голова КВУ Олексій Кошель.

 

Реклама

Залишити коментар