Приватні облгази умисно створюють незручності споживачам – Нафтогаз України

У Нафтогазі закликають споживачів не вірити дезінформації газзбутів та скаржитися на порушення у відповідні органи.

Більшість місцевих газових мереж в Україні, хоча і належать державі, знаходяться під контролем олігарха Дмитра Фірташа, йдеться у повідомленні компанії Нафтогаз України у Facebook.

“Приватні облгази умисно створюють незручності споживачам та постачальникам, звинувачуючи у цьому Нафтогаз. Мета – захистити свою монополію та можливості красти наш газ і ваші гроші”, – повідомляє Нафтогаз.

“В першу чергу дістають покупці газу, які насмілилися купувати його не в карманній компанії облгазу, а у незалежних постачальників. Облгази незаконно записують таких споживачів на свої компанії, витискаючи інших постачальників з ринку.

Побутовим споживачам безпідставно збільшують спожиті обсяги і рахунки, посилаючись начебто на вимоги Нафтогазу (це неправда).

Від працівників облгазів ми знаємо, що акція спланована та скоординована з єдиного центру.

Ситуація загрожує енергетичній безпеці держави, тому ми звернулися не лише до НКРЕКП, а і до МВС, прокуратури та СБУ і не облишимо цю справу. Той факт, що критична інфраструктура знаходиться під контролем недружньої до України приватної групи через низку кіпрських офшорок, не може не викликати занепокоєння.

Нам дуже допоможе ваша інформація про порушення та брехню облгазів, яку ви бачите на місцях.

Цей ризик стосується кожної родини, установи чи підприємства, які споживають газ. Будемо вдячні за поширення”, – зазначають у компанії.

Реклама

Залишити коментар