Колега Ростислава Білика отримає 5,5 років ув’язнення

600 гривень за голос: за підкуп виборців жінці присудили 5,5 років ув’язнення.

Прокурори прокуратури Одещини підтримували публічне обвинувачення у суді стосовно громадянки, підозрюваної у порушенні положень виборчого законодавства (ч. ч. 2, 4 ст. 160 КК України).

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

“Кілійським районним судом вказану особу визнано винною у неодноразовому підкупі виборців на користь окремої політичної сили. Її засуджено до 5 років і 6 місяців ув’язнення, а також позбавлення права займатись діяльністю, пов’язаною з виборчим процесом”, – йдеться у дописі.

Як повідомила прес-секретар, у квітні цього року, перед виборами голови та депутатського корпусу утвореної Кілійської міської об’єднаної територіальної громади обвинувачена займалася підкупом виборців на користь однієї з політичних партій у м. Кілія та у с. Шевченкове цього району.

“Підприємлива” громадянка підшукувала мешканців району, які знаходяться у скрутному матеріальному становищі, та яким необхідна грошова допомога, повідомила у Facebook Сарган.

За словами прес-секретаря генпрокурора, схема передбачала оману виборців та укладання безоплатних угод з кандидатом для проведення агітації, а згодом голосування за певних осіб.

“Вартість голосу виборця оцінили у 600 грн, які видавали частинами. Так, 200 грн громадяни отримували перед голосуванням, а решту – після їх проведення”, – сказано у повідомленні.

Фото ілюстративне – 04563.com.ua

Реклама

Залишити коментар