Швидкісний потяг “Київ-Бориспіль” зламався: проблема у двигуні

Тільки вчора Укрзалізниця за участі перших осіб держави пустила у рейс швидкісний потяг, але сьогодні, 1 грудня, він поламався.

За словами водія експресу, виникла проблема із двигуном, тому поїзд не заводиться. Туалет не працює, а опалення вимкнули.

Про це повідомляє кореспондент “Громадського” з місця події.

Провідниця експресу повідомила пасажирів, що за хвилин 20-30 приїдуть буксирувати поїзд до аеропорту.

Деякі пасажири покидали новенький експрес, аби встигнути на свої рейси в аеропорту.

“Укрзалізниця детально розслідує причини технічної несправності, що виникла, та докладе максимуму зусиль для неповторення прикрої ситуації. Змушені також вчергове нагадати пасажирам, що у погодних умовах, що склалися, свої поїздки слід планувати завчасно та брати до уваги можливі форс-мажорні обставини”, — додали в Укрзалізниці.

“З людьми, які потребують компенсації, ми будемо працювати, нікого не залишимо, все зробимо. Як треба буде (компенсувати – ред.) будемо з людиною розмовляти, дивитися)” – відповів керівник південно-західної залізниці Роман Веприцький на запитання про компенсацію для пасажира, який спізнився на літак.

Він переконаний, що інцидент не вплине на кількість охочих скористатися експресом.

На відкритті нового залізничного маршруту, 30 листопада, Президент Петро Порошенко зазначив, що проект вдалося реалізувати протягом дев’яти місяців за 480 мільйонів гривень, тоді як раніше його оцінювали в 11 мільярдів гривень, повідомляє УНІАН. А  прем’єр-міністр Володимир Гройсман підкреслив, що “Укрзалізниця” якісно виконала завдання, поставлене урядом щодо реалізації цього проекту.

Реклама

Залишити коментар