Побиття у Чернівцях: помічник депутата “Опоблоку” звинуватив поліцейських

Помічник депутата Чернівецької обласної ради від “Опозиційного блоку” Ігор Спінов заявив, що його побили співробітники патрульної поліції.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат облради Олександр Болтунов.

На оприлюднених відеозаписах із поліції видно, як депутат сперечається з патрульними щодо свого помічника Ігоря Спінова, якого начебто побили правоохоронці.

У заяві про вчинення кримінального правопорушення Спінов повідомив, що ввечері 30 листопада він як громадський активіст проводив перевірку гральних закладів у Чернівцях. Він побачив два екіпажі патрульної поліції біля провулку Ентузіастів, 2д.

“Я побачив, що з грального закладу вийшли працівники поліції в форменному одязі та одразу підійшли до мене, оскільки їм не сподобалося, що я здійснював фотографування території, де знаходяться заборонені законодавством гральні заклади. Працівники УПП в Чернівецькій області у принизливій формі почали в мене з’ясовувати, чому я здійснюю фотографування, і несподівано для мене, нічого не пояснюючи, застосували до мене фізичну силу, зокрема кинули на землю та одягли на руки кайданки, тим самим фактично незаконно затримали мене”, – йдеться у заяві Спінова.

Він зазначив, що пізніше правоохоронці заштовхнули його в свій службовий автомобіль та повезли “в невідомому напрямку”.

На його прохання пояснити причину затримання, поліцейські нібито почали наносити йому тілесні ушкодження в область тулуба.

“У подальшому, службовий автомобіль заїхав у безлюдне місце, де були відсутні будь-які камери відеоспостереження. Після чого до вказаного місця під’їхав ще один екіпаж патрульної поліції”, – зазначається у заяві.

Також Спінов повідомив, що після того, як його витягнули з автомобіля, правоохоронці одягнули на себе чорні маски та погрожували йому гумовими кийками.

“При цьому вони говорили: “Коли ви вже заспокоїтесь, довбані активісти, то на Гравітоні ви щось хотіли довести, то гральні заклади вам не подобаються, то керівник вам наш не подобається”, – зазначив Спінов. Він додав, що ці вислови супроводжувались нецензурною лайкою та погрозами його побиття та завданням фізичного болю шляхом притискання чоботом його поверхні руки.

Наразі очікується відповідь правоохоронців.

Реклама