Воєнний стан в Україні не торкнеться жодної цивільної людини – Порошенко

Президент Петро Порошенко доручив керівникам силових структур, міністерств та відомств визначити першочергові заходи щодо запровадження та забезпечення режиму воєнного стану в окремих регіонах України, на виконання вимог відповідного Указу та закону.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

«Я зібрав нашу нараду для того, щоб ми визначили першочергові заходи щодо запровадження та забезпечення режиму воєнного стану в окремих регіонах України», – звернувся Глава держави до учасників наради. Петро Порошенко зауважив, що воєнний стан запроваджується строком на 30 днів, до 26 грудня у десяти прикордонних областях.

«Хочу ще раз наголосити – жодної цивільної людини запровадження воєнного стану не торкнеться. Разом з тим ми скористаємось можливостями, які надає введений воєнний стан для посилення можливості ЗСУ для відсічі російської агресії», – підкреслив Петро Порошенко.

Міністр оборони України Степан Полторак, у свою чергу, доповів Президенту, що Міністерство оборони, Збройні Сили України, Головне управління розвідки, Державна служба транспорту приступили негайно до виконання Указу щодо введення воєнного стану.

Зокрема, за його словами на сьогодні при Міністерстві оборони розгорнуті пункти управління і створено координаційний центр по взаємодії з органами державної виконавчої влади та військовим командуванням. Він складається із трьох центрів, один з яких займається військово-політичним керівництвом, другий – управлінням забезпечення озброєнням і військової техніки, третій – управлінням забезпечення матеріальними запасами. Крім того, створена оперативна група зі всіх міністерств для того, щоб швидко і оперативно вирішити проблеми, пов’язані із постачанням, забезпеченням озброєння і техніки, які ставить перед МО військове керівництво, військове командування, Генеральний штаб.

Реклама

Залишити коментар