У Чернівецькому ЦНАПі можна оформити закордонний паспорт

В перелік адміністративних послуг, що надаються в Центрі надання адміністративних послуг,  входить послуга з оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм . Паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи та дає право на виїзд з України і в’їзд в Україну. Громадянин України не може мати більше двох паспортів для виїзду за кордон, йдеться на сайті Чернівецької міської ради.

Перелік необхідних документів для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

– Паспорт громадянина України (для особи, яка досягла 14-річного віку та проживає в Україні).

– Оригінал свідоцтва про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави (у випадку, коли особа не досягла 14-річного віку). Якщо батьки або один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі оформлення вперше паспорта для виїзду за кордон із застосуванням засобів реєстру).

– Документ, що посвідчує особу законного представника та документ, що підтверджує повноваження законного представника (крім випадків, коли законним представником є один із батьків). Заява від одного з батьків (формується на місці). Обов’язкова наявність оригіналів паспорта громадянина України. У разі якщо ПІБ матері або батька не співпадають з свідоцтвом про народження, додатково надаються документи, що підтверджують факт зміни ПІБ (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).

– Довідку про присвоєння РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття. При замовленні другого закордонного паспорта обов’язкова наявність раніше виданого закордонного паспорта або проїзного документа дитини (діючого, не діючого, оформленого на інше прізвище).

– Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору (оплата здійснюється в банківських установах).

– Документи, які являються підставою для зміни транслітерації (раніше видані документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України дитини або батьків; документ, що підтверджує факт народження, зміни імені, видані компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку; тощо).

За оформлення та видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон справляється адміністративний збір у розмірі:

810. 32 грн. – терміновий;

557. 32 грн. – нетерміновий;

В разі виникнення додаткових питань, звертайтеся: Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради, м.Чернівці, вул. Героїв Майдану, 7,  тел. 50-90-93; 50-90-90

Примітка: На прийом до адміністратора ЦНАП для отримання вказаної послуги можна буде записатись попередньо (в п’ятницю) по телефону  50-90-93   з 9.00 год. до 13.00 год.

Щоденно, о 17.30 на сайті ЦНАП та на вході у приміщення оприлюднюється інформація про наявність вільних місць в черзі на наступний робочий день.

Записатись в чергу в день прийому можна тільки  особисто з 9.00 год за адресою м. Чернівці. вул. Героїв Майдану, 7

Реклама

Залишити коментар