Відтепер “євробляхери” не виїдуть за кордон без сплати застави

Відтепер українські водії автомобілів на єврономерах не зможуть перетнути кордон без сплати грошової застави у сумі, яку слід було б сплатити за розмитнення. Ці зміни, що вступили в силу з 25 листопада, передбачені так званими «законами про євробляхи», які напередодні підписав президент Петро Порошенко.

Зміни, зокрема, стосуються правил перетину кордону резидентами України на автомобілях з іноземною реєстрацією.

«За новими правилами громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу», – розповів керівник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук, пише ZAXID.NET.

Фактично це означає, що власники нерозмитнених автомобілів на єврономерах втратили право виїзду за кордон. Точніше, виїхати вони зможуть, однак не зможуть повернутися в Україну, не сплативши суми розмитнення в якості грошової застави. Таким чином, тепер власники таких автомобілів постали перед очевидним вибором – або користуватися ними виключно на території України, або все ж офіційно розмитнити їх, йдеться у повідомленні.

Реклама

Залишити коментар