Ситуація на МПП “Порубне” наразі контрольована – Нацполіція

У зв’язку з набуттям чинності 25 листопада законів №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням законодавства автомобілі з єврономерами, керівництво ГУНП в Чернівецький області провело засідання оперативного штабу для недопущення провокацій та забезпечення вирішення ситуації виключно у правовому полі.

Для забезпечення публічної безпеки та контролю ситуації керівництво поліції області ініціювало створення міжвідомчого Ситуаційного центру. Окрім поліцейських, до його складу увійшли представники Національної гвардії, УДСНС, прикордонної та міграційної служб, а також ДФС.

Станом на 21-шу годину 25-го листопада 2018 року в селі Тереблече Глибоцького району на МПП “Порубне” ситуація залишається стабільною та повністю контрольованою.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

У пункті пропуску через посилені заходи митного контролю з боку румунських правоохоронців утворилася черга близько 300 вантажних автомобілів.

На місці проведення акції перебувають керівники крайової влади та правоохоронних органів області. З активістами співпрацює група поліцейських-перемовників.

За ініціативи керівництва ГУНП розгорнуто намет, в якому учасники акції, а також водії можуть зігрітися та пригоститися чаєм з печивом.

На випадок виникнення конфліктних ситуацій створено ситуативні групи, які посилені працівниками територіальних та спеціальних підрозділів.

 

 

Реклама

Залишити коментар