Українські бійці звільнили від окупантів населений пункт Розсадки – штаб ООС

Населений пункт Розсадки Донецької області повернуто під контроль уряду України. Про це заявили у штабі Операції об’єднаних сил.

“На виконання рішення Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, Сили спеціальних операцій, під прикриттям підрозділів 72-ї бригади та у взаємодії з саперами провели перевірку та зачистку населеного пункту Розсадки, що на Світлодарській дузі.

Попри ворожий обстріл та смертельну небезпеку, бійці ССО під самим носом окупантів підняли український прапор”, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що спецпризначенці готувалися до проведення операції понад місяць. Саме місяць тому, розвідка виявила в селищі окупантів.

“У період кривавих боїв за Дебальцеве, поруч із Розсадками проходив один з маршрутів, по якому захисникам України підвозили провізію, медикаменти та боєприпаси.

Населений пункт раніше вже зачищали бійці ЗСУ, проте, через складність забезпечення та близькість позицій ворога обладнати там повноцінні позиції поки неможливо. Розсадки були під нашим вогневим контролем, хоч і знаходилися у “сірій зоні”.

Останнім часом, знахабнілі бойовики проробили в селище «дорогу життя» та вели з села обстріли, а за день до зачистки використали в районі Розсадок протитанкові керовані ракети (ПТКР)”, – передає штаб ООС.

У штабі наголошують, що аби унеможливити дії окупантів та виключити знаходження там бойовиків, селище зачистили саме бійці ССО. Вони, підготовлені й досвідчені, вкотре довели, що еліта українського війська, за будь-яких обставин, дасть відсіч як російським окупантам, та їхнім найманцям.

Реклама

Залишити коментар