У Чернівцях затримали на хабарі інспектора ДСНС

Посадовець вимагав та отримав неправомірну вигоду за надання дозволу на розміщення газового устаткування в закладі швидкого харчування.

Про це повідомили у прес-службі Управління захисту економіки в Чернівецькій області.

Оперативники Управління захисту економіки в Чернівецькій області викрили корупційну діяльність службових осіб обласної ДСНС. За фактом вимагання хабара військовою прокуратурою Чернівецького загону Західного регіону України було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

В ході слідства було встановлено, що за 9 800 гривень інспектор міськвідділу служби надзвичайних ситуацій пообіцяв погодити у керівництва висновок щодо дотримання протипожежних норм під час реконструкції житлового будинку та дозвіл на розміщення газового устаткування в закладі швидкого харчування в м. Чернівці.

Під час проведення процесуальних заходів було задокументовано факти одержання фігурантом коштів. Неправомірну вигоду отримував у два етапи.

22 листопада працівники Управління захисту економіки в Чернівецькій області, слідчі обласної поліції під процесуальним керівництвом військової прокуратури Чернівецького загону Західного регіону України затримали зловмисника під час одержання другої частини хабара.

Правопорушнику оголошено про підозру та затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За вчинене корупційне правопорушення посадовцю загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Реклама

Залишити коментар