Воротаря “Буковини” пожиттєво дискваліфікували – ЗМІ

Апеляційний комітет Федерації футболу України прийняв рішення по донецькому Олімпіку у справі договірних матчів (Голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка у своєму зверненні зауважив, що це рішення було прийняте 8 листапада 2018 року).

Про це вовідомляє ресурс FootballHub.

Невелика передісторія. КДК ФФУ дискваліфікував команди Олімпіка U-21 та U-19 від участі у змаганнях до сезону 2019/20 за участь у договірних матчах. Далі справа рушила в Апеляційний комітет. Рішення від 8 листопада 2018 року куди суворіше за вердикт КДК.

Шестеро гравців із системи Олімпіка дискваліфіковано довічно. Це Назар Єдинак (нині – третя Ліга Польщі), Вадим Счастливцев (Авангард), Владислав Пісковий, Артем Козлов (ФК Суми), Лука Надірадзе (ФК Суми), Богдан Степаненко (Буковина).

Богдан Степаненко

Довідка МБ:

Богдан Степаненко (народився 13 квітня 1996 року) – український футболіст, воротар футбольного клубу “Буковина”. У сезоні 2016/17 грав у донецькому “Олімпіку”, де виступав за команду дублерів. За підсумками сезону разом із молодіжною командою посів 4-те місце в першій шістці УПЛ. В літнє (2017 року) міжсезоння був заявлений тернопільською “Нивою” на матчі кубка України та матчі другої ліги, проте дебютувати за тернополян йому так і не вдалось (в 9-х матчах залишився у запасі).

У березні 2018 року підписав контракт з чернівецьким футбольним клубом “Буковина”. Дебютував за “Буковину” 1-го квітня того ж року в матчі чемпіонату другої ліги України проти ФК “Арсенал-Київщина”; 6-го квітня в матчі проти ФК “Львова” за версією Sportarena.com був визнаний кращим гравцем матчу, а 21-го числа того ж місяця відзначився 3-ох матчевою серією без пропушених голів. 18 липня в матчі проти ФК “Калуша”, вперше зіграв в кубку України, 22 вересня в матчі проти “Чайки” (Петропавлівська Борщагівка) знову був визнаний кращим гравцем матчу за версією Sportarena.com

Реклама

Залишити коментар