Уже місяць діти вимушені вчитися грати на музичних інструментах у холоді. Через низьку температуру в Чернівецькій музичній школі №2 оголосили вимушені канікули
У Чернівецькій музичній школі №2 досі немає тепла. Діти йдуть на вимушені канікули
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Уже місяць діти вимушені вчитися грати на музичних інструментах у холоді. Через низьку температуру в Чернівецькій музичній школі №2 оголосили вимушені канікули