Люди без житла, зате місто з розширеною дорогою. Поспішаючи зробити якомога більше вулиць у Чернівцях, депутати проігнорували не лише несприятливі погодні умови та сніг, а й законодавство. Як результат виконком порушив пряму норму закону та примусово позбавив житла цілу чернівецьку родину. Хоча зробити це могли лише за рішенням суду
Виконком Чернівецької міської ради примусово позбавив житла цілу сім’ю
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Коментарі:
Чудова команда прийшла(пролізла) до влади, молодці. все для краян. все для містян. за будь яку ціну!
Жителям будинку дуже тривалий час пропонували квартиру рівноцінну їхній. Але ж вони хотіли не одну квартиру, а квартири всім прописаним. Забудовник навіть пропонував додатково земельну ділянку власнику квартири, і це при тому, що у власника немає під цим аварійним будинком земельної ділянки у власності. Ось тому і виникла дана ситуація.
Усі спірні питання згідно закону вирішуються виключно у правовому полі, через суд який своєю ухвалою повинен визначити чи були запропоновані компенсації рівноцінними
Там апетити сім’ї були захмарні. Їм всього було мало. А те що чернівчани страждають від того що там вузьке місце для проїзду, сім’ю мало хвилювало.