Негода на Буковині: поліція просить громадян бути пильними на дорогах

У зв’язку із складними погодними умовами Управління Національної поліції України у Чернівецькій області звернулося до водіїв та пішоходів з проханням бути уважними на дорогах, не порушувати ПДР та без особливої потреби не виїжджати на автошляхи краю.

“Шановні учасники дорожнього руху!

У зв’язку з погіршенням погодних умов просимо без особливої потреби не виїжджати на автошляхи та обмежити пересування. Для забезпечення безперешкодного проїзду спеціального транспорту, задіяного в ліквідації снігових заметів, переконливе прохання не залишати приватні автомобілі на вулицях і зупинках громадського транспорту.

Будьте максимально уважними, дотримуйтеся безпечної швидкості та дистанції і не забувайте про паски безпеки. Пам’ятайте: швидкий розгін, різке гальмування і круті повороти можуть стати причиною заносу транспортного засобу й призвести до ДТП. А якщо на вашому авто усе ще літня гума – краще скористайтеся громадським транспортом чи послугами таксі.

Пішоходам варто пам’ятати, що на слизькій дорозі водіям набагато складніше зупинити автомобіль і вчасно загальмувати. Переходьте проїжджу частину лише в призначених для цього місцях, попередньо переконавшись у відсутності поблизу рухомих транспортних засобів.

Звертаємося до водіїв та пішоходів з проханням дотримуватися правил безпеки й у разі потреби надавати іншим допомогу на автошляхах”, – йдеться у повідомленні ГУНП в Чернівецькій області.

Реклама

Залишити коментар