Уже найближчим часом в Україні відбудеться об’єднавчий собор, на якому мають обрати настоятеля єдиної помісної православної церкви в Україні. І взяти участь у ньому повинні представники як Київського, так і Московського патріархатів, а також автокефальної церкви. Тож громадські організації по всій країні звертаються до митрополитів православної церкви Московського патріархату з відкритими листами
Громадські діячі у Чернівцях звернулися до митрополита Мелетія з відкритим листом
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)