Януковича госпіталізували у Москві – ЗМІ

У Москві госпіталізували президента-утікача Віктора Януковича, заявила низка російських ЗМІ з посиланням на власні джерела серед медиків та екстрених служб.

Про це повідомляє Громадське.

Зазначається, що до лікарні Янукович потрапив ще 16 листопада, проте відомо стало лише у неділю, 18-го.

«Він був, але вже не лежить у нас. Надійшов сюди у п’ятницю, йому надали допомогу, відпустили в той же день», — повідомили «РИА Новости» у довідковій клініки.

Видання «Комсомольськая правда» з посиланням на джерело серед чергових лікарів клініки Скліфософського повідомило, що Януковича госпіталізували в нерухомому стані з підозрою на серйозну травму хребта та коліна.

Також видання повідомило, що Янукович дістав травму під час гри у теніс на підмосковному корті — звідти екс-президента вивезли на кареті швидкої. Крім того, джерело «КП» додало, що Януковича супроводжували кілька людей, і на деякий час у блоці лікарні обмежили доступ відвідувачам.

Прес-секретар Януковича коментувати цю інформацію виданню відмовився.

Зі свого боку ресурс «360» також підтвердив інформацію про госпіталізацію «людини, зовнішньо схожої на Януковича». Ресурс посилається на інформацію від екстрених служб. Там повідомили, що в пацієнта з Януковичем збігаються усі дані, включно з іменем та датою народження.

«360» також повідомило, що Янукович пробув у лікарні близько години, після чого поїхав. Інформації про нібито «нерухомий стан» екс-президента в екстрених службах не надали.

Наголосимо, що Янукович нібито дістав травму за кілька днів до того, як він має виступати з останнім словом у суді у справі про державну зраду. Суд призначив для цього день 19 листопада (понеділок). Поважними причинами неявки екс-президента можуть бути: утримання під вартою, відрядження, смерть родичів або тяжка хвороба.

Реклама

Залишити коментар