В Україні знижуються ціни на пальне

Вартість всіх марок пального в Україні буде знижуватися під впливом падіння котирувань нафти і нафтопродуктів на світових ринках.

Про це заявили в «Консалтинговій групі А-95», пише Enkorr.

14 листопада котирування нафти Brent впали до 65 дол. / Бар, що нижче жовтневого максимуму на 25%. Паралельно ціни на дизпаливо в Європі знизилися на 9%, на бензин – на 13%.

«Першим на світові тенденції відгукується оптовий ринок. Ціни на вагонні партії бензину за останні два тижні знизилися на 6%, а дизельного палива на 10%. Це створює хороші передумови для передачі естафети автозаправним станціям», – говорить директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн.

Падіння роздрібних цін спостерігається з початку листопада. Найбільші оператори вже сумарно знизили ціни на 1 грн / л, середній показник по ринку склав 65 коп / л і 55 коп / л для бензину і ДП відповідно.

«Листопад пройде під знаком падіння цін на АЗС. Сьогодні вже сформований потенціал зниження цін 1,5 грн. А події останніх днів на світових біржах дозволяють сподіватися, що до кінця року ціни на бензин і ДП повернуться на позначки нижче 30 грн / л », – говорить Сергій Куюн.

Ціни на автомобільний газ також будуть знижуватися в зв’язку з обвалом зовнішньої котирування і оптового внутрішнього ринку. В «А-95» прогнозують, що протягом найближчих двох тижнів вартість автогазу в роздрібній мережі знизиться з поточних 16 грн / л до 14 грн / л.

Реклама

Залишити коментар