Адже щодо неупередженості служителя Феміди, який мав розпочати розглядати провадження, з’явились сумніви. Суддя Смотрицький розглядав справи трьох студентів, які продали свої голоси на виборах до Чернівецької міської ради у 2015 році. На засіданнях самі ж фігуранти заявили про причетність Ростислава Білика до підкупу голосів
У справі про підкуп студентів у Чернівцях втретє за місяць змінили суддю
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)