Космічна швидкість, запуск ракет, виробництво їжі та очищення води шкіркою банана – і все у звичайній загальноосвітній школі Кельменецького району. Команда вчителів-новаторів взялася впроваджувати у навчальному закладі інноваційні освітні технології. Беруть участь у грантових програмах та постійно вдосконалюються. Але впроваджують нові зміни у старому приміщенні, яке потребує чималих інвестицій
У звичайній сільській школі на Буковині впроваджують інноваційні технології
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)