Вони навчали селян грамоти у хатах-читальнях, ставили п’єси національної драматургії та формували самосвідомість українського народу. Товариству “Просвіта” виповнюється 150 років. Організація, яка з’явилася у позаминулому столітті, і нині відстоює культурні та освітні права українців, і головна мета сьогодення – аби українською мовою говорили всюди
Товариство “Просвіта” відзначило 150-річний ювілей
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)