Прихильники єврономерів створюють партію і йдуть на вибори

Громадська організація “АвтоЄвроСила”, лідер якої Олег Ярошевич у знак протесту проти невигідного Закону спалив свій Range Rover, заявила про свої політичні амбіції.

В офіційній заяві представники руху за доступне розмитнення оголосили, що формуватимуть власну політичну силу “Сила Виборців”, яка піде на вибори президента та народних депутатів у 2019 році.

“Ми почнемо гуртувати українців в першу Всеукраїнську громадянську платформу політичної дії “Сила Виборців”, яка сформує спільне бачення України, яку мають створити наступний президент та парламент, оберемо гідних кандидатів на ці представницькі мандати, профінансуємо їх виборчі кампанії для приходу до влади та контролюватимемо виконання взятих ними на себе зобов’язань”, – йдеться у зверненні “АвтоЄвроСили”.

Разом з тим, власники авто на іноземній реєстрації готові до об’єднання з іншими політичними силами.

“Ми розуміємо, що для того, аби ми створили таку силу, лише нашої громади з нашими вимогами замало! Ми маємо об’єднатися з іншими спільнотами, які борються за свої права та інтереси, і які роками очікують своїх законів! Щоб виступити єдиним громадянським фронтом”, – говориться у зверненні.

Члени громаської організації заявили про проведення акцій нової політичної сили – блокування кордонів України та проведення 15 листопада “багатотисячного мітингу під Адміністрацією Президента України з вимогою накласти вето на прийняті закони 8487 та 8488”.

Реклама

Залишити коментар