У Мінінфраструктури працюють над проектом розвитку аеропорту “Чернівці”

Радник міністра інфраструктури Юрій Гусєв відвідав аеропорт “Чернівці” у рамках робочого візиту.

Міністерство інфраструктури України планує розвиток Міжнародного аеропорту “Чернівці” ім. Каденюка на основі державно-приватного партнерства із залученням консультантів від International Finance Corporation.

Про це повідомив радник міністра інфраструктури Юрій Гусєв на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні з Oleg Kudashov обговорюємо з секретарем Чернівецької міської ради Василем Проданом та комунальними службами питання розвитку місцевого аеропорту на засадах державно-приватного партнерства із залученням консультантів IFC – International Finance Corporation”, – йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що аеропорт цього року показав позитивну динаміку пасажиропотоку: за десять місяців він зріс на 45% порівняно з показником за весь 2017 рік, а загалом за підсумками цього року очікується зростання більш ніж на 50% – до 75 тис.

“Є оптимізм, хороша динаміка і бачення стратегії. Працюємо за дорученням Міністра Володимира Омеляна над підготовкою пілотних проектів розвитку регіональних аеропортів України”, – йдеться у дописі.

Мінінфраструктури вважає за необхідне реконструювати низку регіональних аеропортів, зокрема, щоб аеропорт “Чернівці” міг приймати повітряні судна типу Boeing-737-800/900, Аirbus-320/321.

Утім, попри позитивну динаміку розвитку аеропорту “Чернівці” за останні три роки, Василь Продан неодноразово натякав на те, що директора комунального підприємства Бориса Морського треба звільнити через незадовільну роботу. “Аеропорту потрібен менеджер, а не завгосп”, – цитує слова Продана підконтрольне йому ЗМІ.
Реклама

Залишити коментар