Супрун: Неприйнятно, коли народний депутат розповсюджує антинаукові нісенітниці

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відреагувала на заяву голови комітету ВР з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець про те, що вакцини мають відповідати “імунним потребам нації”.

На своїй сторінці у Facebook Супрун назвала цю заяву фейком та “відвертою брехнею про вакцини”, пояснивши, що “не буває жодних “імунних потреб нації”, а “хвороби не знають національних чи територіальних кордонів”.

“У виробленні вакцини ключове — не країна, не національна приналежність людей, яким вона вводиться”, – пояснює Супрун і наголошує, що вимоги до виробництва вакцин упродовж 15-20 років стали ще більш жорсткими.

Супрун вважає, що Богомолець “за допомогою фейків намагається захистити осіб, які саботували роботу і ставили під загрозу здоров’я громадян. Зокрема, відсторонену голову Держлікслужби Наталію Гудзь та її першого заступника Владислава Цілину. Вони неодноразово та без жодних підстав забороняли використовувати в Україні безпечні вакцини, зокрема проти туберкульозу, гепатиту В, поліомієліту, дифтерії, правця та кашлюку. На час заборони українці не могли отримати життєво важливі щеплення”.

Реклама

Залишити коментар