Водогін у Кельменцях: хто перерізав стрічку, а хто будував

У Чернівецькій ОДА обурені тим, як обласна рада, зокрема її голова Іван Мутнян, переймають на себе заслуги у сприянні будівництва водогону у Кельменцях.

Керівниця прес-служби Чернівецької ОДА Оксана Білек не виключає, що така активність чиновника, коли бажане видається за дійсне, пов’язана з наближенням виборів. Про це вона повідомила на своїй Facebook-сторінці .

За словами Білек, Чернівецька обласна рада не виділяла жодних коштів на фінансування робіт з будівництва першої черги водогону в Кельменцях.

“Перерізав стрічку – значить відкрив, а будував хто? Обласна рада не дала ЖОДНОЇ копійки з обласного бюджету на фінансування робіт з будівництва першої черги водогону в Кельменцях. Всім займалася ОДА – підготувала проект і захищала його в Міністерстві регіонального розвитку для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Нардеп Бурбак зі своєї сторони лобіював це питання аби об’єкт був профінансований з ДФРР, але ніяк не облрада і не її голова. Не красиво”, – йдеться у дописі.

Як відомо, деякі місцеві ЗМІ повідомляли про те, що голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відкрив першу чергу водогону в Кельменцях.

“Депутати обласної ради підтримали цю життєво необхідну ініціативу місцевої влади і навіть в умовах фінансової скрути знайшли кошти на співфінансування цього проекту. Сподіваюся, що до кінця цього року підрядники завершать будівництво другої черги водогону і кельменчани зможуть сповна скористатися всіма перевагами сучасного та якісного водопостачання. Адже покращення якості життя та побуту людей є одним із пріоритетних завдань для влади та депутатів рад усіх рівнів”, – відзначив Іван Мунтян своєму вітальному слові, цитують ЗМІ.

Реклама

Залишити коментар