“Дорогою на роботу”: Мунтян розкритикував підрядника за ремонт дороги і попозував з лопатою

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян розкритикував роботу підрядника ПП “Полтавабудцентр” за неякісний ремонт дорожнього покриття на трасі міжнародного значення “Чернівці-Порубне”.

Пост про це він виклав на власній сторінці у Facebook.

“Дорогою на роботу побачив картину, яка змусила зупинитися: не доїжджаючи до кільця поблизу села Коровії на трасі міжнародного значення «Чернівці-Порубне» горе-підрядник розпочав укладання верхнього шару асфальтного покриття з грубими порушеннями технології, а якщо говорити по-простому – укладати асфальт в болото”, – пише Іван Мунтян.

При цьому посадовець не забув попозувати з лопатою на світлинах. На деяких із них видно й журналістів з камерою.

Один з користувачів у коментарях запитав у голови облради: “Іван Мунтян, а з вами з дому на роботу вже й журналісти їздять???”

Реклама

Коментарі:

  • Йван – аферист ще той! Хай проїдеться по направленнях, де “будував” дороги він Їх нема. Зате з”явилися кошти у нього і сім”ї на поїздки в США та молитовні сніданки. Добряче отримала і Батьківщина, що , навіть, “дала місце” керівника облради. А позування може дати постійне місце на цій лопаті….Часу залишилось не багато. Журналіст, хай почекає сенсаційних подій.

  • Харлашко всю жизнь проработал в дорожной системе, знает её с азов. Именно он, в свое время, учил Мунтяна находить различия в презервативах и битумных котлах. Именно он вбивал в голову Мунтяну различия в бардюрах и поребриках, битуме и ослиной моче,…. И вдруг! Мунтян, взяв в руки “лопату”, учит Харлашко строить дороги!!! Парадокс? Нет! Впереди выборы и Ване ОЧЕНЬ хочется возглавить Укравтодор!!!

Залишити коментар