За останнє десятиліття кількість підліткових суїцидів зросла втричі, а минулого року Україна увійшла в десятку європейських країн із найбільшим рівнем самогубств у світі. І причина такої сумної статистики – легковажне ставлення українців до депресії. Під час цієї хвороби у людини змінюється не тільки психологічний стан, а й фізіологічний, і без допомоги фахівців із цим просто не впоратись
Впоратися з депресією без допомоги фахівців майже неможливо
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)