Каспрук відреагував на звернення міськради до НАБУ: депутати продовжують грати цирк

Олексій Каспрук заявив, що він зацікавлений у тому, щоб Національне антикорупційне бюро України провело ретельну перевірку фактів, оприлюднених у сюжеті телеканалу “Чернівецький промінь”, в якому посадовця звинувачують в отриманні неправомірної вигоди у вигляді елітного житла в новобудові.

Як відомо, сьогодні депутати міськради зареєстрували проект звернення до глави НАБУ Артема Ситника з проханням перевірити, чи отримував мер Чернівців хабар у вигляді  дворівневої квартири від забудовника з подальшою реєстрацією на родичів, загальною вартістю понад 2,5 млн. грн, пише “МБ”.

“Депутати продовжують грати цирк. Я раніше звернувся до прокурора області, щоби провели перевірку фактів, викладених у сюжеті телеканалу “Чернівецький промінь”. А оточення Продана у міськраді продовжує грати цирк в інформаційному полі. Тому що, якщо у Продана чи Ковалюка було бажання звертатися до НАБУ, то треба це було робити два роки тому, рік чи півроку тому – коли вони про це дізналися. Але нехай звертаються! Хай НАБУ, СБУ, пожежники – хай всі шукають пентхаус, і мене в тому пентхаусі”, – прокоментував проект звернення Олексій Каспрук.

Водночас Каспрук звернув увагу на те, як депутат Ковалюк сформулював текст звернення до Ситника:

“Але зверніть увагу на те, як гарно звучить у проекті звернення – “ймовірне отримання хабара…”. Вони ж по всіх каналах, у всіх інтерв’ю розказали і продовжують розказувати, що я отримав хабар, а в НАБУ вони вже пишуть “ймовірно отримав хабар”. Так ви впевнені, чи не впевнені? Якщо впевнені – то так і напишіть у своєму зверненні – “отримав хабар”.

“Я тільки зацікавлений у тому, щоби правоохоронці ретельно перевірили цей факт, щоб усе було перевірено, і щоб на цьому була поставлена велика й жирна крапка”, – підсумував Каспрук.

Реклама

  • Олексіє Павловичу ми з Вами, скоро час це в@родків закінчить і вони обов’язково підуть на нари за свої брудні дєлішки!

Залишити коментар