Землю в одному з мікрорайонів Чернівців віддали сім’ї священика. Чернівчани вважають, що цю територію варто було б виділити учасникам АТО чи родинам загиблих військових. Проте комісія одноголосно стала на бік панотця
Ділянку в Чернівцях передали у власність родині священнослужителя, хоч сусіди проти
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
ТВА, не узагальнюйте думку однієї сусідки на всіх чернівчан. Згаданого священника знаю особисто – чоловік сам працює, обробляє землю, організував будівництво церкви на вул. Білоруська. А на земельній ділянці, про яку йдеться, побудуватися важко, там схили, захаращене місце.