Українець намагався відправити поштою за кордон запчастини до літака

Мешканець Запоріжжя намагався переправити до Східної Азії комплектуючі до авіаційних двигунів, які використовуються у військовій та цивільній авіації.

Про це повідомили у прес-службі Управління Служби безпеки України у Запорізькій області, передає УНН.

“Мешканець Запоріжжя намагався переправити до Східної Азії комплектуючі до авіаційних двигунів, які використовуються у військовій та цивільній авіації. Для цього він скористався однією із міжнародних кур’єрських служб доставки”, – йдеться в повідомленні.

СБУ вилучила відправлення після того, як зловмисник передав посилку до поштової служби. Під час санкціонованих слідчих дій за місцем проживання чоловіка з’ясувалося, що у “торговця” відсутній дозвіл Державної служби експортного контролю України на здійснення міжнародних передач цієї групи товарів.

Наразі за цією справою відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу України та вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру у скоєнні злочину.

“Тривають слідчо-оперативні дії для встановлення походження вилучених товарів військового призначення та інших осіб причетних до протиправної діяльності”, – повідомили у СБУ.

Реклама

Залишити коментар