“Додому, в Росію”: Порошенко вказав на двері представникам РПЦ

Російській церкві немає чого робити в Україні, заявив Президент Петро Порошенко. Він закликав представників РПЦ повертатися назад в Росію.

Про це Порошенко заявив 7 листопада на міжнародній конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед”, передає Українська правда.

За словами Президента, після проведення Собору й обрання предстоятеля автокефальної української православної церкви, українська церква отримає справжню незалежність.

“Україна і я чітко поділяємо принцип не втручання держави в церковну діяльність, особливо іноземної держави”, – сказав він.

Порошенко процитував президента Росії Володимира Путіна і заявив, що за словами Путіна, РФ тримається на двох стовпах – російській православній церкві і ядерній зброї.

Президент України назвав ненормальним той факт, що в Кремлі збирали раду безпеки Росії на чолі з Путіним, щоб обговорити, як захистити РПЦ в Україні.

“Дорогі мої, вам тут немає чого робити. Нема що робити вашій церкві, нема що робити вашим збройним силам, нема що робити вашому озброєнню. Додому, в Росію”, – резюмував Порошенко.

Також Порошенко порівняв появу в Україні незалежної церкви з проголошенням 27 років тому Незалежності країни.

Реклама

Залишити коментар