Буковинські нардепи написали листа Путіну у стилі запорізьких козаків

В середу, 7 листопада, на засіданні Верховної Ради народні депутати зачитали лист президенту Росії Путіну у відповідь на введення антиукраїнських санкцій.
Про це повідомляє Корреспондент.
Зазначається, що відповідне звернення з трибуни парламенту оприлюднив заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко.
“Минулого тижня Путін та уряд Російської Федерації ввели санкції проти 68 українських компаній і 322 громадян України, в тому числі, понад 120 народних депутатів України. Там є представники різних фракцій, всього – 44 народних депутати – від фракції Блок Петра Порошенка. Ми як народні депутати, вирішили від БПП дати відповідь пану Путіну на ці його дії. І відповідь ми хочемо дати в старовинному українському стилі, який нам показали ще наші предки-запорожці. Колись, ще в 17-му столітті, запорожці одному загарбникові – султану – відповіли своїм відомим листом. Його текст повністю підходить, щоб нам відповісти сьогодні Путіну”, – пояснив Гончаренко.
Відповідь запорізьких козаків на лист султана нардепи адаптували, замінивши відповідно слова “султан” і “турецька”.
Разом з Гончаренком до трибуни вийшли також народні депутати Олег Барна, Богдан Онуфрик і Григорій Тіміш. Крім них, “Лист до Путіна” підписали також Рефат Чубаров, Григорій Шверк, Олександр Співаковський, Владислав Севрюков та Ігор Артюшенко (всі з фракції БПП).

Реклама

Залишити коментар