Марію Гумайло з двома дітьми десятки разів намагалися виселити на вулицю. Бо ж квартиру її покійна тітка раптово перед смертю нібито переписала на зовсім іншу людину – парафіянку, з якою ходила разом до церкви. Розслідувати справу черговий раз призначили нових слідчих. Правоохоронці почали допитувати свідків
Квартиру чернівчанки М. Гумайло перепродали. Слідчі з розслідуванням справи не поспішають
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)