Сьогодні представлять нового керівника “Чернівціводоканалу”

Ним може стате наближена людина до депутатів Чинуша і Максимюка.

У Чернівцях сьогодні у приміщенні адмінбудівлі “Чернівціводоканалу” мають представити нового керівника комунального підприємства, пише “МБ”.

Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Володимир Бешлей. Щоправда, він не зміг назвати ім’я нового керівника підприємства, посилаючись на те, що ще не бачив відповідного розпорядження.

На цю посаду мають намір призначити Максимюка Бориса Григоровича. Згідно з декларацією, яка оприлюднена на сайті НАЗК, його дружина Анжеліка Максимюк працює секретарем Іванковецької сільської ради Кіцманського району.

Також відомо, що Борис Максимюк є родичем депутата міськради від БПП Солідарність Василя Максимюка. Крім того, він є близькою людиною до депутата міськради “Рідного міста” Валерія Чинуша.

Зокрема, Борис Максимюк є керівником фермерського господарства “Іванківське”, кінцевим бенефіціаром якого є Валерій Чинуш.


Дані про наміри Бориса Максимюка очолити комунальне підприємство підтверджуються відповідною електронною декларацією, яку він подав на сайт НАЗК 29 жовтня 2018 року як кандидат на посаду.

Реклама

Залишити коментар