У Чернівцях хочуть підвищити ціни на проїзд: Бешлей розпорядився готувати розрахунки

Директор Департаменту ЖКГ Чернівецької міськради Володимир Бешлей розпорядився підготувати розрахунки щодо вартості проїзду у громадському транспорті. 

За його словами, тариф треба переглядати, бо росте долар, вартість основних речей, без яких громадський транспорт не може функціонувати.

Про це Володимир Бешлей заявив у програмі “Суть речей” на Радіо 10.

На запитання про підстави для чергового підвищення ціни на проїзд чиновник відповів, що це складне питання.

“Скаржилися мені перевізники, що за останніх два тижні в опті солярка зросла на 10 гривень. Дійсно, проблема є. Тариф треба переглядати, бо росте долар, вартість основних речей, без яких громадський транспорт не може бути. Будемо повертатися до розрахунків, дивитися”, – повідомив Бешлей.

Утім, поки що жодних заяв від перевізників не надходило, питання піднімалося тільки в розмові.

“Ні, усно, жалілися на складне життя і складне матеріальне становище. Я сказав готувати розрахунки”, – сказав директор Департаменту ЖКГ.

 

Реклама

Коментарі:

  • А можна чернівчани усно пожаліються на складне життя і тарифи залишаться без змін?

  • А ще чернівчани дуже хотять пожалітися на якість перевезення вже із піднятими тарифами. На переповнені маршрутки, на час, який на них приходиться чекати, на недотримання права учнів іхати за 2 гривні, за чистоту і …

  • А то что Черновчане каждый день усно жалуются на тяжолое материальное положение ,на тех же перевозчиков,которые ездят раз в час,хамят пассажирам,везут нас как дрова и т.д.!!!этого никто не хочет услышать?!!!

Залишити коментар