Закінчились підготовчі судові засідання у справі за позовом Олексія Каспрука до Чернівецької міської ради. Представник тимчасової міської влади клопотав про те, аби у суді допитали усіх двадцяти дев’ятьох депутатів, які голосували за припинення повноважень міського голови. А це суттєво загальмувало б процес розгляду справи
Справу за позовом Каспрука до Чернівецької міськради почнуть розглядати по суті
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)