У Чернівцях “Водоканал” отримав машину вартістю 3 млн. грн для очистки каналізаційних труб

Комунальне підприємство “Чернівціводоканал” отримало нову техніку для аварійної та профілактичної очистки каналізаційних і водостічних труб, відстійників, колодязів, водостічних приймальників.

“Каналізаційна служба КП “Чернівціводоканал” отримала у користування сучасний автомобіль класу “Євро-5″ 2018 року випуску – каналопромивочну машину КО-503КП-12 на шасі МАЗ-5340С2”, – повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Автомобіль закуплено на кошти співфінансування Уряду України (97%) та міського бюджету (3%). Ринкова вартість такого автомобіля становить 3 млн 300 тисяч гривень, але фахівцям КП “Чернівціводоканал” вдалося під час процедури тендерних закупівель знизити ціну до 3 мільйонів 8 тисяч гривень та домовитись про комплектацію автотранспорту додатковим обладнанням.

Машина призначена для аварійної та профілактичної очистки каналізаційних і водостічних труб, відстійників, колодязів, водостічних приймальників. Спеціальне обладнання складається з цистерни, водяного насоса з приводом, барабана з намотаним рукавом, гідравлічної системи і допоміжного обладнання. Насос і барабан розміщені у відсіку, обладнаний обігрівачем, що дозволяє використовувати машину цілий рік.

Додаткове обладнання: комплекти спеціальних насадок для прочищення труб різних видів засмічення та телеінспекція – спеціальний пристрій для візуального обстеження та вивчення стану зовнішніх (вуличних) каналізаційних мереж.

 

Реклама

Залишити коментар