Уряд спростив умови отримання житлових субсидій для українців. Так, із жовтня допомогу від держави можуть оформити значно більше громадян. Субсидію відтепер нараховують не на житлову, а на опалювальну площу помешкання. Отримати її можуть і студенти, які проживають у гуртожитку, і ті, хто легально працює за кордоном
Субсидію тепер нараховують не на житлову, а на опалювальну площу
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Побачимо на практиці всі “спрощення”, бо “реформи” – вже відчули !