Щоправда, це питання депутатам далося складно, бо ж земельна комісія Чернівецької міської ради вкотре радила обранцям відкласти його розгляд. Мовляв, через те, що є учасник АТО, який також претендує на цю землю, бо ж нібито живе поруч, а отже, й користуватися цією ділянкою йому буде зручно. Та втрутились учасники АТО, які почали переконувати депутатів нарешті виділити родині загиблого військового обіцяну територію
Родина загиблого учасника АТО Ігоря Балабоскіна нарешті отримає земельну ділянку
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)