На сесії Чернівецької міськради розглядали петицію, автор якої вимагав провести новий конкурс на визначення управлінських компаній, які обслуговуватимуть багатоквартирні будинки. Бо ж є недоліки і в документах, які ці фірми подали на конкурс, і в діях самої комісії, котра обирала переможців. Та Департамент ЖКГ просив депутатів петицію не підтримувати, самі ж обранці визначитись не змогли
Підтримати чернівчан чи наближених до обранців бізнесменів – депутати визначитися не можуть
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)