Олексій Каспрук: Керівником КП “Чернівціводоканал” може стати зять Чинуша

У Чернівцях незабаром можуть представити нового керівника комунального підприємства “Чернівціводоканал”. За інформацією Олексія Каспрука, ним може стати зять депутата міськради Валерія Чинуша Андрій Брязкало. 

“Водоканал входив у той пакет подарунків за зняття міського голови. Люди подейкують, що покерувати підприємством дуже захотів Валерій Чинуш, тому, можна очікувати, що керівником Водоканалу стане Андрій Брязкало, його зять. Задачі перед новим керівником будуть стояти цілком конкретні. У Водоканалу є чимало земельних ділянок, в тому числі й два гектари на вулиці Щербанюка, які вони хочуть перевести під будівництво багатокватрирного житлового будинку, зрозуміло, не на конкурсних засадах, не через продаж, а просто так.”, – зауважив Олексій Каспрук під час “Сесійного марафону” на телеканалі ТВА.

За словами Каспрука, це в будь-якому випадку буде політичне, а не фахове призначення, на відміну від попереднього керівника Водоканалу Анатолія Чабана, котрий все життя пропрацював у водному господарстві і є насправді фахівцем у цій галузі. Динаміка його роботи на підприємстві була позитивною, проте, розвиток підприємства блокували депутати міськради.

“В результаті виявилося, що такі фахівці новій так званій владі міста не потрібні, а потрібні слухняні хлопчики, котрі будуть підписувати документи, які скаже секретар міськради Продан”, – додав Олексій Каспрук.

 

Реклама

Залишити коментар