У повідомленні прес-служби Чернівецької міської ради зазначено, що Кисилицю Михайла Миколайовича призначено начальником комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 11, за трудовим контрактом на термін з 26 жовтня 2018 року по 31 січня 2019 року, за його згодою. Мельгника Тараса Михайловича – призначено начальником комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 9, за трудовим контрактом на термін з 26 жовтня 2018 року по 31 січня 2019 року, за його згодою.
Кадрова лихоманка Продана: у Чернівцях призначено двох нових начальників КЖРЕПів
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2018/07/ratusha-822x467.jpg)
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)