Кадрова лихоманка Продана: з міськради цілеспрямовано звільняють фахівців – Каспрук

Опоненти Олексія Каспрука навмисно і далі затягуватимуть розгляд його позову до міської ради. Адже “нова влада” у Чернівцях намагається масимально виграти час до повернення мера на посаду, для того, щоб “роздерибанити” побільше землі.

Про це Олексій Каспрук щойно заявив на прес-конференції.

Також, за словами Каспрука, з міської ради звільняють фахівців, призначаючи на їх місце некомпетентних, непрофесійних керівників. Як приклад – призначення на посаду директора департаменту ЖКГ Володимира Бешлея, котрий під час земельних робіт у місті має роздавати вказівки. Натомість він запитує у прорабів, що вони роблять та фотографується на об’єктах.

Він додав, що у Бешлея “абсолютно інші завдання”:

“Завдання у нього – це дороги, максимальне освоєння грошей з мінімальною якістю для того, щоб відмити гроші. Чудово, що робляться дороги, але те, як вони робляться – це, на жаль, марнотратство. Цих доріг через кілька років не буде. Робиться усе, щоби зекономити, все, щоби відмінити проектні рішення”, – зауважив Олексій Каспрук.

Крім того, він зазначив, що до повернення міського голови, секретар Продан намагається зробити цю посаду номінальною. Щоб мер не мав права призначати навіть своїх заступників.

 

Реклама

Залишити коментар