Розганяються до 150 кілометрів на годину, а інколи навіть не зупиняються на вимогу правоохоронців. Уже тиждень любителів поганяти на буковинських дорогах визначають спеціальними приладами для вимірювання швидкості. Спочатку ці пристрої випробували у тестовому режимі. Тож перші кілька днів порушників лише попереджали. Нині взялися штрафувати
Лише за тиждень на Буковині затримали понад сотню порушників, які перевищили швидкість руху
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)