Абітурієнти вступатимуть на медичні спеціальності за новими правилами – МОЗ

Вступ-2019: у Міністерстві охорони здоров’я повідомили про зміни у переліку конкурсних предметів ЗНО для вступу на медичні спеціальності .

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевский, пише УП.Життя.

“Перший, традиційно, українська мова, другий на вибір – біологія або хімія, третій – це новинка – фізика або математика”, – зазначив він.

Раніше ж для вступу на спеціальності “Стоматологія”, “Медицина” і “Педіатрія” потрібні були сертифікати ЗНО з біології, хімії або математики.

За словами Лінчевського, успішність у вивченні математики та фізики означає здатність учня до аналітичного й логічного мислення, розуміння того, як працюють алгоритми.

“У жодній з країн великої сімки неможливо стати лікарем, не складаючи іспити з математики або фізики, а частіше – і з математики, і з фізики. У той же час  знання з біології – це більше знання на запам’ятовування. Мислення та аналітика краще характеризується оцінками з математики та фізики”, – пояснив заступник міністра.

Нагадаємо, у 2019 році вступити на спеціальність “Фармація, промислова фармація” можна буде лише маючи 150 мінімальних балів з другого та третього конкурсних предметів (біологія або хімія, фізика або математика).
Фото – glavcom.ua.
Реклама

Залишити коментар