Геннадій Москаль: Антиугорські борди на Закарпатті – провокація російських спецслужб

Розклеєні в ніч на суботу в кількох районах Закарпаття борди із зображеннями діячів політичної партії “ТУКЗ” (Товариство угорської культури Закарпаття) та антиугорськими надписами Закарпатська облдержадміністрація розцінює як примітивну провокацію російських спецслужб.

Про це йдеться у заяві голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, розміщеній на його осбистому сайті.

“Безпосередніх виконавців провокації зараз розшукують правоохоронці, але методи і стиль виконання вказують на те, що це чергова примітивна спецоперація ФСБ, яка вже кілька років намагається розсварити на Закарпатті українців і угорців”, – заявляє Москаль.

“У квітні минулого року на адміністративній межі Виноградівського й Берегівського районів так само вночі були встановлені стели з провокаційними надписами угорською мовою. До речі, ті надписи були зроблені з помилками, як і теперішні, скальковані з російської мови (“Зупинимо сепаратистів” замість “Зупинімо сепаратистів”). У лютому цього року в Ужгороді двічі підпалювали офіс ТУКЗ. Ці злочини розкриті, встановлено, що за ними стоять російські спецслужби. Робимо все, щоб розкрити й теперішню провокацію. Уже доведено, що такі примітивні речі на Закарпатті не працюють, на них не ведуться ні українці, ні угорці”, –  додав голова Закарпатської ОДА.

 

фото – Вголос

Реклама

Залишити коментар